Trendy slunečních brýlí jaro/léto 2015

Módní návrháři se snaží každoročně stimulovat lidské smysly novými barvami, tvary a roztodivnými designovými kreacemi.

Brýlový design není pozadu a všechny důležité značky se snaží zachytit nejnovější trendy a ty pak promítnou do svých modelů. Samostatnou a důležitou kapitolou brýlového designu jsou sluneční brýle, které se právě v těchto dnech objevují  čím dál častěji. A jaké jsou trendy slunečních brýlí pro nadcházející jarní a letní sezonu 2015? Dá se říci, že letošní sezona bude obzvláště zajímavá a nedá se vypíchnou jediný prvek, který by ji charakterizoval. Designéři popustili uzdu své fantazie co se barev a tvarů týče a hodně se vracejí ke kořenům a klasickým tvarům z let šedesátých a sedmdesátých.

The unique Palladium 001 created by RVS

The unique Palladium 001 created by RVS

S létem jsou nerozlučně spojeny barvy a i sluneční brýle pro následující léto budou barevné. Barvy budou spíše světlé, žádná tmavá černá nemá letos moc šanci na úspěch. Všechno bude založeno hlavně na barevné kombinaci obruby a samotných brýlových čoček. Výjimkou nebude kombinace žluté s modrou, hnědé s modrou nebo fialová.

Gigantor by l.a.Eyeworks

Gigantor by l.a.Eyeworks

Svůj návrat mezi trendy sluneční brýle bude slavit bílá barva v kombinaci s klasickými tmavými skly, nebo klidně s mírně zabarvenými hnědými čočkami. Co se velikosti týče, tak jsou stále aktuální brýle velkých rozměrů. Spousta značek spoléhá na retro tvary, kulaté tvary a oválné či kočičí tvary.

Lafont People

Lafont People

Sezonu 2015 lze co do brýlových trendů označit jako velmi rozmanitou a hravou. Proto se nebojte barev ani tvarů na které třeba nejste zvyklí a užívejte si jarních a letních dnů.

Komentáře