Ørgreen oslavuje

Tento podzim vás Ørgreen zve k oslavě svého 20. výročí vzniku jako nejprominentnější značky Skandinávie. Dvě dekády tým Ørgreenu prosazoval vizionářský, novátorský a hranice posunující design slunečních a optických brýlových obrub, pevně zakořeněný v minimalistickém nordickém duchu a charakterizovaném stálým používáním nejlepší japonské zručnosti.

Ke zdůraznění tohoto důležitého momentu historie značky, uvádí Ørgreen na trh minikolekci brýlí. Tato kompaktní kolekce se vrací k několika ikonickým stylům. Uvádí na trh dva unisex modely, dále jeden dámský a jeden pánský, pojmenované po čtyřech neodmyslitelných členech Ørgreen týmu: Gregers, Tobias, Sahra a Henrik, kteří stvořili příběh Ørgreenu posledních 20ti let.

Henrik

Gregers

Sahra

Tobias

Styly použité v této kolekci byly poprvé představeny v roce 2004 spoluzakladatelem a hlavním designérem Tobiasem Wandrupem. Charakteristicky otevřená stranice je inspirována křídlem automobilového veterána Cadillacu DeVille. Pro znovuuvedení byla modelům zmodernizována přední strana. Stejně tak je stranice ostřejší a užší.
Všechny obruby jsou vůbec poprvé dodávány ve 100% japonském titanu. Za pozornost stojí také titanová sedýlka, která doplňují minimalistický design Ørgreenu.

Zakladatelé Ørgreenu z levé strany: Gregers Fastrup – vedoucí prodeje, Henrik Ørgreen – generální ředitel, Tobias Wandrup – šéfdesignér.

 

Komentáře

About the Author

Optik Žilka
Optik Žilka je unikátní svým projektem „CELOŽIVOTNÍ PÉČE O ZRAK“. Jedná se o koncept významného českého optika Blahoslava Žilky, realizovaným s podporou jedné z nejvýraznějších nadnárodních společností zabývající se oční optikou již více než 150 let, a sice firmou Carl Zeiss.