Nový roztok k péči o kontaktní čočky – BIOTWIN

Tato novinka je unikátní svým složením a účinkem.

Syntetická čistidla byla v roztoku nahrazena biologickými a byla optimalizovaná tak, aby byl dosažen co nejvyšší desinfekční a čistící účinek při jejich minimální koncentraci. Koncentrace syntetických čistidel v roztocích bývá obvykle vyšší než 1%. Koncentrace biologických čistidel v roztoku BioTwin je pouhých 0,0025%!

U každého roztoku je přiloženo antibakteriální pouzdro, které je potaženo částicemi stříbra pro ještě větší dezinfekční účinek.

Roztok BioTwin je hypoalergenní. Klinické studie potvrdily, že složky jsou vyváženy tak, aby byl roztok účinný, ale zároveň bezpečný a jemný. Potvrdilo se také, že zcela vyhovuje i zákazníkům s citlivýma očima nebo syndromem suchého oka

Roztok nabízíme v Praze a Jihlavě – www.optik-zilka.cz

Komentáře

About the Author

Lubomír Vítek
Lubomír Vítek
Autor je profesí oční optik, optometrista. Své odborné znalosti získal na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V oboru se pohybuje už více než deset let. Jeho hlavní specializací je komplexní analýza zraku včetně stanovení osobního profilu vidění na jehož základě navrhuje nejvhodnější zrakovou korekci. Zabývá se také brýlovým designem a stylingem. Pracuje v Optik Žilka Praha Na slupi.