Acetát po anglicku

Claire Goldsmith představila v březnu v Miláně novou kolekci svých dioptrických acetátových brýlí, které zase o něco víc rozšířily portfolio této nadějné návrhářky a vnučky mnohem věhlasnějšího Olivera Goldsmithe. Nové brýle CG jsou designově čisté, probarvenost acetátu je nádherná a tvarově jsou akcentovány nejnovější trendy. To znamená spíše kulaté tvary, které na obličeji vypadají velmi dobře.

Tailor tortise aqua
Tailor tortise aqua

 

Optik Žilka nabízí téměř kompletní portfolio těchto unikátních anglických brýlí již druhým rokem a za tu krátkou dobu lze již konstatovat, že si zákazníci brýle Claire Goldsmith velmi oblíbili.

Elis orange seabed
Elis orange seabed

Claire Goldsmith v Optik Žilka

Oční optik Žilka s.r.o. rozšiřuje svoje portfolio o další výjimečnou značku. V Praze Na Slupi a Masarykově náměstí v Jihlavě budou mít zákazníci možnost pořídit si jedinečné acetátové brýle britské návrhářky Claire Goldsmith.

Claire Goldsmith je výrazná osobnost brýlového průmyslu. Jedná se o pravnučku slavného návrháře Olivera Goldsmitha, který ovlivnil pohled na brýle a design ve dvacátém století. Jeho brýle jsou již dnes vnímány jako ikony, protože je nosily a prezentovaly nejzářivější hvězdy té doby. Grace Kelly, Michael Caine či Audrey Hepburn.

Katharine Hepburn a brýle Oliver Goldsmith
Katharine Hepburn a brýle Oliver Goldsmith

Brýle Claire Goldsmith se snaží posunout hranice vnímání brýlových obrub zase o kousek dál. Vždy se snaží podtrhnout individualitu svého nositele tak, aby byl výsledný dojem co nejlepší. To vše díky tomu, že se Claire už jako malá pohybovala v rodinné firmě svého pradědečka a nasála filosofii značky Oliver Goldsmith.

GOLDIE Indigo Nude
GOLDIE Indigo Nude

V roce 2010 se rozhodla, že se posune dál a založila pod svým jménem vlastní řadu acetátových obrub, které nyní nabízí ve svém portfoliu také Oční Optik Žilka.