Optik Žilka Praha Na Slupi 2c

Oční optik Žilka s.r.o je na českém trhu v oblasti oční optiky unikátním projektem. Soustředí se zejména na prodej kvalitních designových obrub a špičkové vyšetření zraku pomocí nejmodernějších přístrojů německé firmy Carl Zeiss. Tyto služby Oční optik Žilka nabízí ve svých prodejnách v Jihlavě a Praze.

Blahoslav Žilka
Blahoslav Žilka

Pražská optika byla otevřena v roce 2009 s jasným cílem. Přesvědčit obyvatele hlavního města, že je potřeba se o svůj zrak starat tak, jako se staráme například o náš chrup. To znamená chodit na pravidelné kontroly a v oblasti vidění se plně spoléhat na svého optometristu.

Optika v ulici Na Slupi 2c je pro zákazníky vybavena špičkovou místností pro měření zraku a také prostor pro samotný výběr brýlí jsme koncipovali moderně, vzdušně s důrazem na to, aby zde bylo možno příjemně trávit čas. Od poloviny roku 2015 je prostor pro měření zraku a showroom optiky plně klimatizován.

Cílem projektu Oční optik Žilka je maximální kvalita a profesionální přístup. Nabízíme pečlivě vybrané portfolio špičkových designových značek – ØRGREEN, MYKITA, LAFONT, L.A.EYEWORKS, CLAIRE GOLDSMITH a ROLF.

S našimi dodavateli se známe osobně. Za dobu spolupráce s těmito výrobci jsme si vybudovali velmi dobré vztahy, díky kterým je naše komunikace s nimi velmi rychlá a efektivní.V optice Na Slupi také nabízíme svým klientům náš projekt CELOŽIVOTNÍ PÉČE O ZRAK, který je zaměřen na pravidelnou a odbornou péči o jejich zrak. Více informací o tomto projektu se dozvíte ZDE.

Podívejte se také do interiéru Optik Žilka na Goggle Street View ZDE.  Design zpracovalo studio GLENN Architekti v roce 2009.