Carl Zeiss

Už 100 let zajišťuje společnost ZEISS lepší vidění. Společnost byla založena v roce 1846 a od počátku stavěla na základech optického výzkumu, a proto se v roce 1912 dostavil úspěch v podobě precizních brýlových čoček. Zrodila se čočka Punktal® – první precizní brýlová čočka od společnosti ZEISS. Ačkoli to bereme ze současného hlediska s nadsázkou, v té době to byla opravdová revoluce. Čočka Punktal® umožňovala vidět s vysokou zrakovou ostrostí dokonce i tehdy, když pohled nesměřoval přímo před sebe. Předtím museli uživatelé brýlí otáčet hlavou, aby kompenzovali rozmazané vidění, když se dívali přes okraj čočky. V tomto ohledu nabídla čočka Punktal® významné vylepšení vidění.

Carl Zeiss Jena - původní továrna
Carl Zeiss Jena – původní továrna

I v současnosti zůstává úsilí společnosti Carl Zeiss zasvěceno zajišťování optimálního vidění. Každé oko je stejně tak jedinečné jako otisk prstu. Proto společnost Carl Zeiss nabízí individuální zrakové řešení a vysoce kvalitní brýlové čočky – a už tak činí 100 let.

Monofokální brýlové čočky ZEISS

Vychutnejte si pocit perfektního vidění, ať už se díváte na blízko nebo do dálky. Monofokální brýlové čočky společnosti ZEISS jsou tím nejlepším řešením pro všechny, kteří potřebují brýle na čtení nebo do dálky. Tyto čočky jsou konkrétnímu nositeli vždy připraveny na míru tak, aby dobře viděl i v periferii. Navíc jsou velmi tenké a esteticky dokonalé.

monofocal

Progresivní brýlové čočky ZEISS

Progresivní čočky ZEISS přináší ideální vidění na blízko i na dálku. Díky výrobě na míru perfektně sedí, oči si na ně ve většině případů rychle zvyknou a nositeli umožňují dívat se ostře do všech vzdáleností.

progressiv

Digitální brýlové čočky ZEISS

Zaměřeny na moderní život. Brýlové čočky ZEISS Digital vám přinesou zcela nový pohled na váš chytrý telefon, tablet či televizi. Ideální pomůcka pro uživatele digitálních zařízení. Vaše oči vám budou vděčné.  

digital

Kancelářské brýlové čočky ZEISS

Dovolte nám představit vám kolegu, na kterého se můžete vždy spolehnout: Kancelářské čočky ZEISS byly speciálně navrženy do prostředí kanceláře a pro pozorování počítačové obrazovky tak, aby se vaše oči tolik neunavily. Tyto čočky vám pomohou zvýšit koncentraci a pracovat, aniž by vaše oči jakýmkoli způsobem trpěly.

 

DriveSafe brýlové čočky ZEISS

Zaručují vynikající komfort nositele a větší bezpečí na silnici. Brýlové čočky ZEISS DriveSafe jsou speciálně optimalizovány pro řízení. Díky těmto čočkám uvidíte lépe za tmy i za špatného počasí, ochrání vaše oči před odrazy světla a zaostříte díky nim mnohem snadněji a na mnohem více věcí – rychle a opakovaně. Ideální nadstandardní bezpečnostní prvek vašich brýlí pro každodenní nošení.

drivesafe

iScription technologie v brýlových čočkách ZEISS

Brýlové čočky s technologií i.Scription společnosti ZEISS jsou přizpůsobeny potřebám nositele do posledního puntíku. Váš zrak bude jasný a ostrý jako nikdy předtím, o kontrastu nemluvě. Mnohem ostřejší a lepší vidění – zejména za tmy a za šera.

iscription

EnergizeMe brýlové čočky ZEISS

Úleva pro unavené oči, menší námaha očí, jasné a ostré vidění: Brýlové čočky ZEISS EnergizeMe jsou světově prvními čočkami speciálně vyvinutými pro potřeby nositelů kontaktních čoček.

energise